2023-2024 Yaz Okulu Döneminde alacağı derslerle birlikte ya da yalnızca Bitirme Ödevi alarak bitirme durumuna geçecek öğrenciler için Bitirme Ödevi kayıtları Öğrenci İşleri tarafından, liste üzerinden manuel olarak gerçekleştirilecektir. Yaz okulu sonunda bitirme durumunda olan öğrenciler sadece Bitirme Ödevi alabilir.
Bu durumda olup Bitirme Ödevi alacak öğrencilerin 19 Temmuz 2023'e kadar sinemkeskin@erciyes.edu.tr ye mail atması gerekmektedir.